Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Veletek történt!

Go down 
+7
Drake
BR1koo
Szucsu
idegenek
Sonny_X
Alage
embertervez
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 9:17 pm

Hát jó lenne,de fényképeken van és nem tudom, hogy kell feltenni.De nincs lehetelen,
és megróbálom megoldani.
Azt hogy hol lakom nem szeretném megmondani. Igy bátrabban merem elmesélni, mert sokszor
hülyének néznek. Nem mindenkinek lehet ezeket elmesélni.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 8:46 pm

Mondd hol laksz te? Suspect Esetleg fel tudod tölteni ezeket a képeket nekünk?
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 8:41 pm

Lehet, hogy küldött vagyok! Még soha nem gondoltam erre, én csak azt mondom mit érzek.
Vicces, de sok olyan képem van, amit először hibásnak véltem, és mások mondták, hogy nem hibás csak olyat fényképeztem le, amit nem láttam, de ott volt.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 8:31 pm

Jólvan már apám idegenek! MI vagy te a szellemek evilági küldötte? menny és fotózd le! pale
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 8:30 pm

Ülök a gépem elött, közben érzem, hogy egy láthatatlan kéz simogatja a kezemet.
Érzem az érintést, de a szemem nem érzékeli.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 10:40 am

NEm igazán illik ide, de valamlyikőtök nem tudna gy olyan nagyságú fejlécet csinálni mint ami fenn van? Nem a kis kép, hanem az egész hosszúság!
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 10:37 am



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 10:31 am

Én egyik este néztem egy UFOs összeállítást a Discoveryn vagy az NGCn már nem emlékszem, amikor a konyhai tévé bekapcsolódott.
Kimentem, lekapcsoltam, pár pillanat után megint ki-be.
Tiszta para voltam, de reggel rájöttem, hogy a kinit tévé észleli a benti távirányítóinak jeleit.

Örülök az életnek a fórumon! :drunken:
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 8:56 am



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptyPént. Márc. 14, 2008 7:49 pm

Ez azért különös, mert felmerül az a kérdés, hogy a szellemek milyen célt szolgálnak a mi dimenziónkban? Paráztatnak, macskát rémisztgetnek, vagy céljuk van? Azért tudom nehezen elképzelni a szellemek által kiadott hallható hangot, mert erősen kétlen, hogy beletudnának zavarni a dimenziónkba. Szomorú
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptyPént. Márc. 14, 2008 7:42 pm

Igen a macskák látnak olyan dolgokat, mit mi emberek nem észlelünk, elnézést kérek azoktól kik viszont látnak.
Én nem látok, vizsont érzékelem a más dimenzioban lévő dolgokat, valakiket. Furcsa érzés.
Vissza az elejére Go down
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 6:38 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sonny_X




Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 13.

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Velem történt   Veletek történt! - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 6:24 pm

tegnap a macskánk leült a szoba közepére és nagyon bámult felfelé. Aztán mozgatta a fejét úgy, mintha figyelt volna valamit aztán elkeztett lapítani, majd hátrálni, felborzolta a szőrét és morgott meg fújt. utána rám ugrott, felmászott a nyakamig, és úgy reszketett majd be szart. míg ott volt nálam akkor is fújt és már visított is, aztán az ajtó felé nézett, és megnyugodott. ezt mért csinálta? confused
Vissza az elejére Go down
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 5:57 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Halál után   Veletek történt! - Page 3 EmptySzer. Márc. 12, 2008 8:13 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzer. Márc. 12, 2008 8:06 pm

Nem arról van szó, hogy nem hiszek bennük, a szellemekben, mert hát valami biztos történik velünk a halál után. a reinkarnációt elvetem, mert a lélekvándorláshoz ugyebár kellene egy új test.
Na szóval ha a lélek valahogy ittragad, akkor max egy számunkra érzékelhetelen X. Dimenzióban, ahol lehet hogy azt csinálják amit azelőtt hogy meghaltak, vagy haláluk helyszínéhez vannak láncolva, de ne mtudnak velünk kapcsolatot teremteni. confused
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Szellemek   Veletek történt! - Page 3 EmptySzer. Márc. 12, 2008 7:27 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzer. Márc. 12, 2008 6:59 pm

Személy szerint az UFOkra azt mondom oké, elfogadom a tényt, nyilván vannak.
A szellemészlelésekkel viszont ugy ahogy hadilábon állok.
Vegyük például azokat a neten található videókat, amiken elhúzzák a széket, leverik a képet a szellemek.
Hatalmas fakenek tartom. Nem hiszem, hogy egy úm. másik dimenzióban élő 'lény', tudna akármilyen fizikai munkát végezni, tehát erőt kifejteni a mi világunkra. Ilyen erővel a cserbenhagyásos gázolásban meghalt lány szelleme lefkutatja a gyilkost, kést fog, és leszórja. Akkor már nem beszélünk szellemről.
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzer. Márc. 12, 2008 6:34 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 EmptySzer. Márc. 12, 2008 6:15 pm

Meséljetek!
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Ajánlott tartalom





Veletek történt! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Veletek történt!
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Paranormális jelenségek-
Ugrás: