Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Veletek történt!

Go down 
+7
Drake
BR1koo
Szucsu
idegenek
Sonny_X
Alage
embertervez
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Güntergránát

Güntergránát


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 04.

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyKedd Júl. 08, 2008 10:41 am

Mostanában, hogy ide kezdtem fölmenni, egyre furcsább dolgok történnek velem. Nemrég kezet mostam, és úgy éreztem, mintha egy alak álna mögöttem, de mielőtt megfordultam volna, az alak eltűnt. Sokkolt Kimentem a kertbe, és ott is láttam az alakot, de csak a szemem sarkából. Most pedig, amikor fölkeltem, elmentem wc-re, és mikor már végeztem, azt hallottam, mintha valaki motoszkálna a szüleim szobájában, pedig a szüleim elmentek, és a tesóm pedig lent volt. pale Még kimenni is féltem. Gyorsan odanéztem, de ott nem volt senki.
Vissza az elejére Go down
Güntergránát

Güntergránát


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 04.

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyPént. Júl. 04, 2008 10:59 pm

Egyszer amikor kisgyerek voltam a szüleim szobájában néztem a tv-t. Anyukám is ott volt, de elment wc-re. Egyszer csak a szemem sarkából mintha egy csuklyás alakot láttam volna benézni az ablakunkon. Odanéztem, de akkor már nem volt ott senki. Sokkolt Mostanában a szüleim meg a tesóm elmentek otthonról, és én egyedül voltam. Wc-re akartam menni és felkapcsoltam volna a villanyt, de vki már megelőzött. Bementem, de nem volt ott senki. Kétlem, hogy vki felkapcsolva hagyta volna, a villanyt, de az is lehet. scratch Felmentem a szobámba tv-t nézni, és egyszer csak meghallottam, hogy kinyitották a fürdőszoba ajtaját. Emlékeztetőül senki nem volt otthon rajtam kívül. Odanéztem, de a fürdőszoba ajtaja csukva volt, és nem volt ott senki. Visszafeküdtem és néztem tovább a tv-t, amíg meg nem jöttek a szüleim. affraid Később PCteszt nálunk volt, és szellemvideót készítettünk. Én elmentem wc-re, és mikor már végeztem egy csattogó hangot hallottam, ami mintha egyre közeledett volna. Kirohantam és elmondtam PCteszt-nek, és ő is oda ment, és akkor is hallottuk a hangot, de már halkabban. confused


A hozzászólást Güntergránát összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 09, 2008 4:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Norbert94




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 13.

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyPént. Jún. 13, 2008 6:10 pm

Velem nemrég az történt h jöttem haza az egyik osztálytársammal este.Házuk elköszönök töle és megyek tovább egyedül hazafele.Rákanyarodok az utcánkra és megyek tovább.Egyszercsak hátranézek és látom h áll valaki az útón ahol ráfordultam az utcánkra gyors viszaforditom a fejem és 2-3 másodperc múlva nézek megint hátra és nem volt ott senki. Sokkolt
Vissza az elejére Go down
LMér




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. Jun. 03.

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: ...   Veletek történt! EmptyKedd Jún. 03, 2008 12:01 pm

Nemtudom hogy mennyire "paranormális" de mindenesetre magyon beszartam...A mamáéknél voltam,és a mama lemen a bolba(ami jó messze van mart egy olyan helyen laknak ami 1 kicsit el van zárva a "külvilágtól") 6 éves voltam és 1edül voltam a házban.És 1x csak egy olyat hallottam mitha vki kovácsolna a házban és még azt is hogy: hahóóóóóóóó hahóóóóóóóó va itt valakii? aztán szétnéztem a házban:senki sehol,felnyomtam maxra a tv -t besuktam a szemem és kibírtam azt a fé órát izzadva remegve félelemtől. De nem láttam semmi paranormálisat csak hallottam.Amikor most írtam a kommentet,remegett a kezem.
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyHétf. Május 12, 2008 4:42 pm

Gyüjtenénk össze haverokat és külön külön mennénk aztán feltöltenénk a vidiket..Ha bár ha belegondolok...
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyPént. Május 09, 2008 10:07 am

Ehez esetleg azonos lakhely kéne
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptySzer. Május 07, 2008 11:00 pm

Javaslom szervezzünk 1 szellemvadász csapatot (persze csak bátrak)! éjszaka kimennénk a temetőbe meg ien helyekre és csinálnánk képeket, videókat , a szellemek eredetét kutatnánk sötöbö..
Vissza az elejére Go down
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptySzer. Ápr. 30, 2008 5:36 pm

Sajna! Tényleg nagyon lapos lett! Valakinek fell kellene dobni valamivel! confused 'Káromkodás helyett'
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptySzomb. Ápr. 26, 2008 3:15 pm

KIHALT A FÓRUM EMBEREK!
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyVas. Ápr. 13, 2008 9:44 pm

Én túlságosan elhajlitottam és kettétört :S
Vissza az elejére Go down
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyVas. Ápr. 13, 2008 8:40 pm

Én az este próbáltam elhajlitani a kanalat, de sajnos nekem nem sikerült, pedig nagyon tetszet.
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyKedd Ápr. 08, 2008 7:42 pm

Ha tényleg parafenomén lennék én se verném nagy dobra, eladnának a cirkusznak :S
Vissza az elejére Go down
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyKedd Ápr. 08, 2008 5:55 pm

Nekem az a saját véleményem,hogy vannak tényleg kölönleges képességekkel rendelkezők,
de nem igazán verik nagydobra a dolgokat.
Ezt azért mondom, mert ismerek, 1-2 ember, ők más mint a többi, de nem szeretik a hirverést.
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyKedd Ápr. 08, 2008 1:19 pm

Ma, mi is ökörködtünk ilyen dolgokkal, haverom gondolt 3-szor 1 számra 1-től 10-ig és mindannyiszor eltaláltam, de lehet hogy csak véletlen :S
Vissza az elejére Go down
Drake




Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyHétf. Ápr. 07, 2008 11:32 pm

Érdekes, hogy többszázezren nézték az adást és állítólag többezer képet, videót kaptak, de ezek közül egyik sem hiteles...
A show egy BŰVÉSZshow, Uri Geller pedig szimplán csaló.
Ha már Gellernél tartunk, beszélhetnénk a parafenoménekről is.
Gondolatátvitel, telekinézis, pirokinézis.. ti mit gondoltok ezekről?
Vissza az elejére Go down
http://magicblog.freeblog.hu
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyHétf. Ápr. 07, 2008 6:48 pm

Adnék én vidót is róla, csak fel kell raknom a gépre, és mondom, elég jól kezdődik a hét!
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyHétf. Ápr. 07, 2008 6:13 pm

Na de most komolyan bedőltök ennek a parasztvakításnak? vidám
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyHétf. Ápr. 07, 2008 2:18 pm

Múltkor tényleg leesett a kanál, de a 20 éves óra nem indult el...most odatartottam a kezemet a képernyőhöz ahogy mondta, és tálleg jol kezdődik ez a hét Marha boldog csak el ne romoljon :S
Vissza az elejére Go down
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyVas. Ápr. 06, 2008 8:50 pm

Történt veletek tegnap este valami? Uri kinél csinált galibát? alien
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptySzomb. Ápr. 05, 2008 8:18 pm

Magyarán sokkot kap..

Ma reggel kimegyek a reggelimért (csukva volt az ablak) mire visszajövök ki van tárva, és senki sem járt a szobámban!
Vissza az elejére Go down
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptySzomb. Ápr. 05, 2008 8:02 pm

Vannak dolgok, hogy úgy megilyed ez ember, hogy a félelem blokkolja az agyat. affraid
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptySzer. Ápr. 02, 2008 10:17 pm

Kezdem... 1 percre se rá, hogy kiment jött az alak... És az se lehet h nem emlékezett rá, meg az se h nem mondta.. miért ne mondta volna? Meglepett
Vissza az elejére Go down
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyKedd Ápr. 01, 2008 10:01 pm

Lehet, hogy alvajáró.. Vagy valamiért nem emlékezett rá vagy csak nem mondta..
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyKedd Ápr. 01, 2008 1:57 pm

Engem is, csak nem sok idegem van mindet elmesélni Meglepett
Na azért itt egy, anyukám mesélte, ő is eléggé megijedt:

Esett az eső, dörgött, villámlott, tiszta horrorfilmbe illő volt, anyu lefektetett, még ki se ment észrevettem, hogy jött vissza, és megfogta a kezemet, majd ujra kiment. ezt nem értettem, reggel megkérdeztem, anyut, hogy miért jött be ujra hogy megfogja a kezemet...azt mondta ő nem ment be ujra, és nem fogta meg a kezemet Meglepett, ráadásul otthon csak mi voltunk Meglepett és 1000% hogy nem aludtam, mert mondom kiment, akkor én még ébren voltam, mert én nem szoktam álmodni, legalábbis arra nem emlékszem :S
Vissza az elejére Go down
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! EmptyVas. Márc. 30, 2008 5:42 pm

Nem hinném hogy áramszünet, mert csak arra gondoltam, hogy olyan rossz a látás, nagyon sötét volt
a spájzban, erre felgyullant a villany. (ez csak egy példa volt)
Nem beszélve arrol, mikor látod, hogy elsuhan melletted egy árny.
De egész életemben furcsaságok vettek körül.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Veletek történt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Veletek történt!
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Paranormális jelenségek-
Ugrás: