Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Veletek történt!

Go down 
+7
Drake
BR1koo
Szucsu
idegenek
Sonny_X
Alage
embertervez
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 6:47 pm

Nem hiszem h minen esetben áramszünet lenne a hibás... egyszer nekem is bekapcsolt a TV-m, de legalább 1 éve nem volt áramszünet, és amúgy se olyan a TV-m!
Vissza az elejére Go down
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 4:41 pm

A TV-s sztorit már elmeséltem kisertetek.blog.hu-n, de elmondom mégegyszer: Vannak olyan TV-k amik áramszünet után maguktól bekapcsolnak, ha vissza jön az áram, a miénk is ilyen.
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
Drake




Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 12:35 pm

És hogyan éled meg ezeket a dolgokat?
A legtöbb ember világgá szaladna ha magától bekapcsolna a TV, viszont sok olyat is ismerek akik kifejezeten élvezik a poltergeist jelenségeket és mindenféle idegeskedés nélküllépnek be egy kísértetkastélyba.
Vissza az elejére Go down
http://magicblog.freeblog.hu
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptySzer. Márc. 26, 2008 6:38 pm

Gondolatok, érzések formályában jönnek a gondolatok.
Nálunk rendszeresen felkapcsolódik a villany, ha kell. Vagy kinyílik az ajtó.
Hallod a csoszogást, s közben senki sincs a lakásban.
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptySzer. Márc. 26, 2008 3:47 pm

Velem gyakran történnek parás esetek, legtöbbször remélem csak véletlen!

Este, mindig szoktam magamnak bevinni innavalót, mert mindig éjjel szomjazok meg. Félig volt a pohár, letettem az asztalra, reggel arra ébredtem, hogy a pohárban nincs 1 csepp víz se, és a padlón hever! ha leesett volna meghallottam volna, mert üvegpohár! Egyedül voltam otthon egész éjjel! affraid

Embertervez, Fehér zaj c. filmben is pont ez volt!
Vissza az elejére Go down
Drake




Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptySzer. Márc. 26, 2008 12:03 am

Megosztom veletek az egyik parás sztorimat.

Még kicsi voltam és nagyon féltem éjszaka. (most sem szeretem a sötétet) Egyik este próbáltam elaludni, mikor láttam, hogy szekrényemen, valami fekete árny mozog. Kicsit megijedtem, de aztán azt mondtam magamnak, hogy: "fekete szekrényen fekete árnyékot sötétben nem láthatok, biztos csak odaképzeltem"
Másnap jött az igazi meglepetés. Legendásan trehány vagyok és ritkán törlök port. Világosban ránéztem a szekrényemre és csak egy helyen, -mintha végighúztak volna rajta valamit- hiányzott a por a szekrény tetejéről.. pont ott ahol az a képzelt árnyék mozgott..

Megelőzvén a kérdéseket: nincs macskám és nem is rakok semmit a szekrényre Mosoly
Vissza az elejére Go down
http://magicblog.freeblog.hu
Drake




Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyKedd Márc. 25, 2008 11:50 pm

idegenek, látom, neked nagy tapasztalatod van ilyen téren. Nem szeretnél velünk néhány konkrét esetet is megosztani?
Vissza az elejére Go down
http://magicblog.freeblog.hu
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyKedd Márc. 25, 2008 3:25 pm

Ejj ejj, az kemény, még szerencse, hogy ketten voltak, én egyedül tuti összefostam volna magam egyedül Nevet
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyKedd Márc. 25, 2008 3:01 pm

Ezt egy oldalon találtam, elég durva, a jobbak közül való:

egyszer a tesómmal dumáltunk az ágyamon és akkor megcsörrent a tesóm telefonja.Ez még nem is volt furcsa nagyon ,de amikor kinyitotta a kagylós telefonját ,hogy felvegye na akkor nagyon megiettem.Az anyukám telefonjáról ment a híves és az ő telefonja egy méterre volt tőlünk és anyukám fürdött.Amikor felvette a telefonban motyorgás hallatszott és letette. scratch
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 24, 2008 11:16 pm

Én tuti öngyilkos lennék, ha esetleg megmosnám az arcom felnéznék a tükörbe és ot lenne valaki, hátra néznék és senki(ebbe most azért gondolok bele, mert volt egy számítógépes játék, amiben a főszereplő rituális gyilkosság áldozata lett és képzelgett). Nem tudnák feldolgozni egy ilyen dolgot. Még szerencse, hogy ilyenek nincsenek. Nevet
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 24, 2008 6:05 pm

Eleinte, rettenetesen féltem, mert éreztem, hogy valami nincs rendben.
Szó szerint halálfélelmem volt, nem kivánom senkinek.
Most már megszoktam, hogy idönként vannak valakik velem, melettem. affraid
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyVas. Márc. 23, 2008 2:20 pm

Egy ideig, ami nem rég múlt el, kicsit paráztam a tükröktől. Azután hogy megnéztem a Titkok kulcsát. Elég durvás. Meg hát néhány érdekes tükrös videó terjeng a neten. Ki tudja mi történik mögöttünk? csöndes
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: téma   Veletek történt! - Page 2 EmptyVas. Márc. 23, 2008 12:05 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyKedd Márc. 18, 2008 8:30 pm

Félre ne értsetek, velem fényes nappal történnek, nem este vagy sötétben.
Vissza az elejére Go down
Sonny_X




Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 13.

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyKedd Márc. 18, 2008 7:42 pm

velem az szokott történni hogy a tereptárgyakból mindenféle alakot látok, amitől néhe megijedek aztán rájövök hogy csak egy szikla, kocsiajtó meg ijenek
Vissza az elejére Go down
Szucsu

Szucsu


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Farmos

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: fórum   Veletek történt! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 17, 2008 10:17 pm

Én azt is észrevettem már hogy vak sötétben hogyha a szemed gyorsan mozgatod jobbra-balra akkor enyhe kis világítást látsz.
10% hogy ezért van de lehet hogy az impulzusokat látod a szemből...
Lehet ez a magyarázat egy hülyeség... Égő
Vissza az elejére Go down
http://www.akvaristakweb.extra.hu
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 17, 2008 7:58 pm

Ne rohanjunk előre! Az is közrejáátszik, hogy mivel az ember nem tudja, mi van a sötétben, képes saját 'lényeket' kreálni a fantáziájával,
Másrészt, az emberi szem, például pöttyös, kockás, vonalas felülelteken mindig keresi az arcokat. Akaratlanul észreveszed. Tehát lehet hogy egy öltönyre hiszi az ember hogy álló ember.
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Magyarázat   Veletek történt! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 17, 2008 7:43 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 17, 2008 7:36 pm

Volt már olyan esetem, hogy csak merengtem a semmiben és azt vettem észre, hogy
egy sötét árny áll nem messze tőlem, de csak addig láttam mig nem figyeltem rá.
Miest rá összpontosítottam eltünt, de ez nagyon sokszor van velem.
Nem mindig sötét, volt már ragyogóan fényes és fehéres árny.
Mi lehet ez?
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyVas. Márc. 16, 2008 7:09 pm

Sonny_X, töröltem a hozzászólásodat,

1, Nem a témába vág, illetve felesleges,

2, Próbáljuk mellőzni a trágár szavakat!
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyVas. Márc. 16, 2008 10:32 am



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyVas. Márc. 16, 2008 10:29 am

Ez mind szép és oké Alage, megértelek, de most komolyan! Ha az ufok téged szemelnek ki, akor mi céljuk van azzal hogy segítenek felébredni a Forma1re? Ha meg anyád elment, lehet hogyő állította be, és a HIFI meg poénos kedvében volt, és nem jelezte... Elég erőltett magyarázat, de ha mondjuk azt mondod, hogyzöld fényt láttl és reggelre a macskád kibelezve feküdt a konyahi mikróban, az összefügghet az UFOkkal, de az elég nevetséges, hogy beállítják az ébresztőórát. Hááát
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyVas. Márc. 16, 2008 10:24 am



A hozzászólást Alage összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 EmptyVas. Márc. 16, 2008 10:10 am

idegenek írta:
Hát jó lenne,de fényképeken van és nem tudom, hogy kell feltenni.De nincs lehetelen,
és megróbálom megoldani.
Azt hogy hol lakom nem szeretném megmondani. Igy bátrabban merem elmesélni, mert sokszor
hülyének néznek. Nem mindenkinek lehet ezeket elmesélni.

Idegenek! Nagyon egyszerű, ha van scannered, akkor felmásolod a gépre, vagy digitálisssal ujra lefotózod és akkor már fel tudod tölteni a gépedre! De akinek még van ötlete, az írjon, kíváncsiak vagyunk a képeiidre, és ha elég összejön, akár egy újabb topic is nyílhat!
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Szucsu

Szucsu


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Farmos

Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: furcsa   Veletek történt! - Page 2 EmptyVas. Márc. 16, 2008 10:00 am

Hello!

Velem az életemben nem történtek furcsa dolgok(vagy csak nem emlékszek), de egyre tisztán emlékszek.

Már éjszaka volt kb éjfél felé lehetett és én valamiért felkeltem. A szobány üveges de el van takarva valamilyen ruhával.
Amikor felkeltem valami különös fény szűrődött át az ajtón(egy régebbi hozzászólásban említette valaki hogy neki a fényvisszarverődést ki lehetett zárni, hát nekem is) ki akartam menni a házunkon kívülre mert arról jött a fény de mire kiértem már nem világított semmi. Mikor visszamentem nagyon paráztam...

Más nem világíthatott mert anyám nem szokott éjszaka felelni és kérdeztem is és nem ő volt, apám meg horkolt mint az állat Marha boldog

Szerintetek mi lehetett.

Idegenek írta:

Hát jó lenne,de fényképeken van és nem tudom, hogy kell feltenni.De nincs lehetelen,
és megróbálom megoldani.
Azt hogy hol lakom nem szeretném megmondani. Igy bátrabban merem elmesélni, mert sokszor
hülyének néznek. Nem mindenkinek lehet ezeket elmesélni.


Én sohasem bírom lefényképezni az ilyeneket és a legtöbbnél rájövök hogy csak a kutya volt vagy ilyesmi...
Vissza az elejére Go down
http://www.akvaristakweb.extra.hu
Ajánlott tartalom





Veletek történt! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veletek történt!   Veletek történt! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Veletek történt!
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Paranormális jelenségek-
Ugrás: