Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 UFOk - Undefined Flying Object

Go down 
+6
Szucsu
idegenek
MatT
Sonny_X
Alage
embertervez
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Güntergránát

Güntergránát


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 04.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptySzomb. Júl. 05, 2008 2:39 pm

Egy ember 1x mesélte, hogy éjszaka felébredt, és látott a szobájában egy női űrlényt, ami kék volt, 3 melle volt, és ráült a pasira. vidám
Vissza az elejére Go down
Güntergránát

Güntergránát


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 04.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptySzomb. Júl. 05, 2008 2:32 pm

Egy UFO-s újságban olvastam, hogy egy ember azt mondta kapcsolatba lépett az űrlényekkel, és elmondták neki mikor és hol szálnak le a Földre. vidám Emberek százezrei mentek ki arra a helyre, ahol állítólag le száll az UFO. Reggeltől estig vártak, de nem jött semmi. Az ufológus meg csak bíztatta őket, hogy majd jönnek. De nem jöttek, nagy csalódás érte a kint lévő embereket. Szemforgató
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyPént. Ápr. 04, 2008 4:44 pm

Bcs, máma rossz napom van Böö
Vissza az elejére Go down
Joskapista




Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 03.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyPént. Ápr. 04, 2008 4:30 pm

Gartuzan11 írta:
Jóskapista nem kell mindennek bedőlni, amit látsz! Ezek messze nem a leghitelessebb dolgok sztem!

Látom, nem fededezted föl az iróniát a mondataimban.
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyPént. Ápr. 04, 2008 2:23 pm

Jóskapista nem kell mindennek bedőlni, amit látsz! Ezek messze nem a leghitelessebb dolgok sztem!
Vissza az elejére Go down
Joskapista




Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Apr. 03.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyCsüt. Ápr. 03, 2008 11:07 pm

Az ufók már a spájzban vannak! Itt egy beszámoló, az egyik leghitelesebb magyarországi ufóészlelésről!
A magyarok és az ufók egy törzsből származnak, Ciprusról!

Ja, majd'd elfelejtettem a leghitelesebb ufóbeszámolót! A postáshoz hasonló ufó
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 7:15 pm

Volt egy film a National Geographics-en hogy elképzelték milyen lehetne egy idegen bolygó, ahol lenne élet...
Vissza az elejére Go down
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 7:12 pm

Miért? Szerintem lehetséges, hogy kialakult egy másik földhöz hasonló bolygó. Sőt szerintem ennek a valószínűsége nagyon nagy.
Akkor kifejlődhetett ugyanolyan faj mint a miénk, vagy az is lehet, hogy más irányba folytatódott a fejlődés. Izgalmas ebbe belegondolni szerintem Marha boldog
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 7:07 pm

Ha ezen a bolygón kialakult életforma, egy másik hasonló bolygón miért ne lehetne? Lehet hogy őrültség, de én 1 évvel ezelőtt azt hittem, hogy ugyanezek a dolgok egy másik bolgyón szintén megtörténnek. Márminthogy mindenki mégegyszer létezik egy másik világban... de most már hülyeségnek tartom

UI:: ÁÁÁ nem tudok leszokni a ...-ázosrol...
Vissza az elejére Go down
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyKedd Márc. 25, 2008 12:15 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyKedd Márc. 25, 2008 12:05 pm

Képtelenség, hogy az ember az egyetlen élő életforma, én inkább azt nézem hülyének aki azt, mondja hogy csak mi vagyunk, nem azt aki azt mondja, hogy vannak idegenek. Marha boldog:D. Lehetetlen, hogy csak mi legyünk, ha a világegyetem ekkora, akkor számtalan olyan bolygó lehet ahol kialakulhatott élet. Meg amúgy is, ha eljutnánk tegyük fel 400 év múlva egy bolygóra és nem látnánk semmit, akkor ott nincs élet? Lehetséges, hogy épp akkor van kialakulóban. Nézzük csak meg magunk, mi hogy alakultunk ki meg miből..
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyKedd Márc. 25, 2008 12:00 pm

Én elhiszem, de mostantól valakit meglátok bármi sértőt vagy trágárt írni, figyelmeztetést kap, és a 3. után némítva lesz, vagy kirúgva! Érthető?! Tessék elolvasni újra a regisztrációs feltételeket! NEhogy már egy admint csesszek le! Ezt ne vedd magadra Alage nagy általánosságra van! Mint látjátok felkerültek az új emotikonok, most szerkesztettem bele kettő olyat ami megengedhetőnek tartok MEGFELELŐ MENNIYÉSGBEN. Remélem világos voltam, mert mostantól végig se kell olvasnom a hozzászólást, mert a cenzúra automatán kicsilagozza.... Remélem megértettétek. Köszi a figyelmet. Gonosz
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyKedd Márc. 25, 2008 11:33 am



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyKedd Márc. 25, 2008 11:28 am

Nem tudom mennyire lehet hinni az ilyen internetes videóknak amik UFO-król szólnak. Ha igaz amit ott mutatnak, az utazás ideje lekicsinyül, hisz milyen gyorsak azok a repülő csészealjak?
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyKedd Márc. 25, 2008 9:14 am



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyHétf. Márc. 24, 2008 10:53 pm

Na regisztráltam a fórumra, yuppiiii.

Egyetértek Alage-val azzal kapcsolatban, hogy sokkal eltérőbbek lehetnek a földönkívüliek testfelépítése, müködése mint a miénk. A fantasztikus filmekben sem szerettem soha, hogy mindig ugyanúgy néztek ki a földönkívüliek mint az emberek( cask kis különbségek voltak max. az arcon, vagy a bőrön). Bár azon is elgondolkoztam, hogy mégis csak lehetséges ez, hisz ez egy életképes testfeléptés.
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
Szucsu

Szucsu


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Farmos

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: válasz   UFOk - Undefined Flying Object EmptyVas. Márc. 16, 2008 10:55 am

embertervez írta:
Az első kép, a Google map fotója, marha nagy fake. Ennél Alage képe is jobb...

Oks én nem mondtam hogy igaz csak a gugliban találtam.
Vissza az elejére Go down
http://www.akvaristakweb.extra.hu
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptyVas. Márc. 16, 2008 10:53 am

Az első kép, a Google map fotója, marha nagy fake. Ennél Alage képe is jobb...
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Szucsu

Szucsu


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Farmos

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: képek   UFOk - Undefined Flying Object EmptyVas. Márc. 16, 2008 10:41 am

UFOk - Undefined Flying Object Google-map-ufo
UFOk - Undefined Flying Object 1
UFOk - Undefined Flying Object 1
UFOk - Undefined Flying Object 21
UFOk - Undefined Flying Object K__t_feketefeh__r
Ufo(A Nasa videója)
Itt a Roswell ufo boncolás videója 9 perces!
Egy idegen lény az erdőben


Ezeket találtam. Barátom a gugli sajt Nevet

Jah és amúgy kiderítették hogy az az "Idegen lény" csak latexból készült.
Vissza az elejére Go down
http://www.akvaristakweb.extra.hu
Szucsu

Szucsu


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 16.
Age : 30
Tartózkodási hely : Farmos

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: ufo   UFOk - Undefined Flying Object EmptyVas. Márc. 16, 2008 10:25 am

Nekem apukám mesélte még amikor vidéken tanyán laktak hogy kimentek a domboldalra csillagokat nézni,
egy fénypontot látott ami nagyon gyorsan ment és váltott irányt. Lehet csak egy hullócsillagvolt de akkor az irányváltás hogy lehetett? Mert elment egy ideig aztán hirtelen visszafordult.
Mi lehetett az?
Vissza az elejére Go down
http://www.akvaristakweb.extra.hu
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: Idegenek   UFOk - Undefined Flying Object EmptyVas. Márc. 16, 2008 9:53 am



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
idegenek

idegenek


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.
Tartózkodási hely : valahok Magyarországon...

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptySzomb. Márc. 15, 2008 10:30 pm

Böö Tévedés, az Ufok nem csak úgy néznek ki, mint mi emberek, de sok a hasonlóság.
Vissza az elejére Go down
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptySzomb. Márc. 15, 2008 10:31 am



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
MatT




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 15.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object EmptySzomb. Márc. 15, 2008 10:26 am

Alage nekem nem zöld hanem szürke nagyon vékony testű nagy szemű UFO ugrik be másszóval amik a kirakatba is vannak. Hisz mint tudjuk még haa kormány kezében van is egy UFO amit felboncoltak nem közlik velünk hogy nézz ki. Mivan ha kiderülne hogy az UFÓ úgy nézz ki mint az a Gnome. Nemtudni mitn ahogy már páran elmondtátok Marha boldog Nekem meg a képeket küldd el: matt20077@citromail.hu
Vissza az elejére Go down
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: E-Mail cím   UFOk - Undefined Flying Object EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 9:39 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





UFOk - Undefined Flying Object Empty
TémanyitásTárgy: Re: UFOk - Undefined Flying Object   UFOk - Undefined Flying Object Empty

Vissza az elejére Go down
 
UFOk - Undefined Flying Object
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Paranormális jelenségek-
Ugrás: