Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kitalált lények

Go down 
+5
BR1koo
Drake
Alage
idegenek
embertervez
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Güntergránát

Güntergránát


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 04.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptySzomb. Júl. 05, 2008 8:25 pm

Vissza az elejére Go down
Güntergránát

Güntergránát


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2008. Jul. 04.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyPént. Júl. 04, 2008 10:28 pm

Én egyszer láttam egy sorozatból egy részt, a Spektrumon ami arról szólt, hogy találtak vmi bazinagy kígyószerű lényt, ami rohadt hosszú, és mély bőgő hangot ad ki magából. Készült is róla egy videó, amiben egy hosszú kígyó szerű dolog úszik a vízben. Valahol a tengerparthoz közel úszott. Sokkolt
Vissza az elejére Go down
Drake




Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyHétf. Ápr. 07, 2008 11:27 pm

Én is szertnék hinni Nessieben, de már többször is átvizsgálták sonarral a tavat és nem találtak semmit. (Bár mint tudjuk, valaminek a hiányát nem lehet bebizonyítani...)
A kommentekben pedig többen írják, hogy ez egy filmrészlet.
Vissza az elejére Go down
http://magicblog.freeblog.hu
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyHétf. Ápr. 07, 2008 2:22 pm

Sztem ez ha igaz lenne, nem csak 1 ember kezdene el ámuldozni, hanem őrjöngés támadna a hajón... Végülis én hiszek benne hogy életben maradhatott 1 ilyen faj talán még több is van belőlük
Vissza az elejére Go down
Denatros




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 13.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptySzomb. Ápr. 05, 2008 9:26 pm

Hát Nessivel kapcsolatban én már nem tudo mit higgyek de remélem hogy tényleg létezik bár nem is örülnék neki annyira mert jönnek a hatalmas mindenki felett álló emberiség és kisérletek állatkert stb-vel elrontanák a talán 1etlen életben maradt ősi fajt

Itt egy elég hihető videó róla https://www.youtube.com/watch?v=_lh7PxF1-2M&feature=related
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptySzomb. Ápr. 05, 2008 1:59 pm

Van már Yeti, Chupakabra, Gnómtörpe, Zombi, Rugójáb Jack meg egyebek

Mi van a Loch Ness-i Szörnnyel? sztetek létezik?
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptySzomb. Márc. 29, 2008 11:16 pm

érdekes... Engem egy reklámra emlékeztet, amiben a hapsi kirabolt egy bankot, és ilyen rugótalpas cipővel menekült, el is tudott szökni, de mikor otthon kinyitotta a pénzzel teli táskát, örömében ugrott egyet, és lekaszabolta a fejét a ventillátor vidám
Vissza az elejére Go down
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptySzomb. Márc. 29, 2008 7:39 pm

Ez megint egy olyan dolog, hogy ha nem látod nem igazán hiszed el. Legalábbis én nem.
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
Drake




Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptySzomb. Márc. 29, 2008 6:29 pm

Talán a legfurcsább kitalált (?) lény a viktoriánus Angliában élt Rúgóláb Jack (Spring Heeled Jack). Bár a lényt legendakét tartják számon, támadásairól hivatalos rendőrségi jelentések szólnak.

Rugóláb Jack, izzó szemű, karmos kezű, fehér és kék füstöt lélegző, fekete köpenyes férfi, aki hihetetlen ugrásokra volt képes (innen a név); érthetően beszélt angolul, de szokatlanul mély hangon.
1837 szeptemberében egy londoni üzletember késő este hazatérőben tanúja volt, ahogy egy titokzatos figura könnyűszerrel átugrott a temető magas kerítésén és éppen előtte ért földet. Támadás nem történt, de a férfi leírása zavarbaejtő volt: izmos férfiember ördögszerű vonásokkal, mint hosszú, hegyes orr és fülek és kiugró, világító szemek.

Nem sokkal később ugyanez a figura egy csapat járókelő elé ugrott és rátámadt az egyik nőre, aki a többiekkel együtt mégis el tudott menekülni, miután elszakította a kabátját. Egyikük viszont, egy Polly Adams nevű felszolgálónő megbotlott és elesett; a rendőrség később ugyanott talált rá. Állítása szerint a támadó letépte a felső blúzát, és miután megragadta a meztelen mellét, mély sebet ejtett a hasán a karmával, eszméletlen és vérző állapotban, de életben hagyva őt.

1837 októberében egy Mary Stevens nevű cseléd, visszatérőben volt a munkaadója otthonához a Lavender Hillen. Miközben átvágott a Pottery úton, Rugóláb Jack egy sikátorból elépattant, szorosan átölelte karjaival (tapintását Mary később egy hulláéhoz hasonlította), arcon csókolta, és kezével a blúza alá nyúlt. Amikor Mary sikított, Jack elfutott a színhelyről. Másnap Mary Stevens otthonához nagyon közel ismét lecsapott: egy mozgó hintó elé ugrott. A hajtó annyira megijedt, hogy elvesztette az uralmat a hintó felett és balesetett szenvedett. A tanúk a helyszínen azt állították, hogy Rugóláb Jack elszökött, és könnyedén átugrott egy 9 láb magas fal fölött.

Röviddel a kocsiincidens után Jack leszólított egy nőt a Clapham Chapel közelében. Ebben a különös incidensben bizonyítékot hagyott maga után. A nyomozók két, 3 hüvelyk mélyen a talajba nyomódó lábnyomot találtak. A nyomatok mélységéből úgy tűnt, hogy valamifajta rugós szerkezet lehet a cipőkben. ( Ugrásmagasság-növelő rugós készüléket a háború alatt teszteltek a németek és 85%-os kudarcaránnyal végződött ugyanis az emberek eltörték a bokájukat.)

Ezeken kívül számos esetben jelentettek még róla, de szinte mindig ugyan az történt: Jack megtámadott/ megsebesített egy nőt, majd elszökött áldozata az segítségére siető emberek elől. Többen is állítják, hogy rálőttek, de a puskagolyók semmilyen hatással nem voltak rá.

Kilétére a legszínesebb teóriák merültek fel. Egyesek szerint csupán rossz humorérzékkel megáldott ember, másik szerint földönkívüli, aki egy szokatlanul magas gravitációjú bolygóról érkezett. MEgint mások démonnak illetve másik dimenzióból jött lények tartják. Idővel monda és legenda lett, képregényhős és a gyerekeket ijesztgették vele.

Ti mit gondoltok róla?
Vissza az elejére Go down
http://magicblog.freeblog.hu
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptySzomb. Márc. 29, 2008 10:39 am



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 7:18 pm

És a Chupacabra. A Mexikóiak szentül hisznek benne. Elvileg Kecskéket eszik. Ha ez igaz akkor csak a kecskéknek lenne félnivalójuk Marha boldog
Vissza az elejére Go down
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 7:13 pm

Szerintem nincsenek zombik, hülye kitaláció.
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 7:00 pm

Sztetek Zombik vagy élőholtak vagy ilyesmik léteznek? sztem nem igazán (nem részletes lerást kérek a zombikról, élőhalottakról, tom mik azok, csak véleményeket Marha boldog:D:D:D)
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 6:55 pm

Akkor már rózsaszín kisnyulat baltával a kezében XD
Vissza az elejére Go down
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 4:30 pm

Ha belegondolsz, az olyan emberek találnak ki nagy vérfarkasokat, meg vámpírokat a videóban akik nagyon híresek akarnak lenni. Szerintem azért hihetőbb ez a gnómtörpe, mert egy ember általában félelmetesebb fake-et talál ki mint egy törpe és épp ezért lehet reális, mert ők nem kitalálták, hanem az tényleg ott volt.
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
Drake




Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 2:49 pm

Ez a gnóm nekem nagyon nem tetszik. Ha egyedül látnám, elfutnék az biztos, de egy többfős csoport miért nem megy oda és rúgja fel? Így videón keresztül is inkább röhejesnek tűnik a hülye sasszézó mozgásával. Szerintem a videó hamis és a készítői terjesztik a pletykákat is...
Meg miért pont gnóm? Egy mezei vámpír vagy vérfarkas nem lett volna jobb?
Vissza az elejére Go down
http://magicblog.freeblog.hu
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 2:11 pm

nah ezzel is okosabb lettem Marha boldog
Na meg ez a "gnómtörpe" is itt van. Vagyis Argentínában. Sztem nem valmi hihető...
Vissza az elejére Go down
Drake




Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyCsüt. Márc. 27, 2008 1:40 am

A vámpírok, mint vérszívó-életrabló lények a legtöbb mondavilágban megjelennek valamilyen formában. Ebből lehet arra következtetni, hogy valós lények (ami kevéssé valószínű) illetve arra, hogy a vér a legtöbb helyen az életet jelképezte. A gonosz megtestesítője pedig az emberek vérét - tehát ezen keresztül az életét - lopta el.

Régebben élt egy olyan hiedelem, hogy fiatal lányok vérét inni megfiatalít, ezért számos példa volt már az emberiség történetében vérivó emberekre. (Ezek emberek voltak, csak éppen őrültek)
Vissza az elejére Go down
http://magicblog.freeblog.hu
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptySzer. Márc. 26, 2008 4:41 pm

maci? én azt hittem majom...
Na és a vámpírok?
Vissza az elejére Go down
Sonny_X




Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 13.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: yeti   Kitalált lények EmptySzer. Márc. 26, 2008 4:36 pm

a yeti egy jégkorszak előtti medvefaj volt, bizonyított a létezése
Vissza az elejére Go down
Gartuzan11

Gartuzan11


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 26.
Tartózkodási hely : A szobámban

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptySzer. Márc. 26, 2008 3:22 pm

Szerintetek létezik a Yeti/Bigfoot/Nagyláb/Majomember/istentudjamilyennevevanmég?
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyKedd Márc. 25, 2008 10:10 am

Nos egyszerre sok lett a mondanivalóm.
1, Kitalált lények alatt értjük; vámpír, jeti, gnómtörpe etc.
Nos nagyon örülök hogy újra virágzik az élet, és nem csak nekem és Alagénk kellett csetelni. Ezek a körüzenetek pedig tényleg néha már irtó szánalmasak. Egszer kétszer ilyen 'kör'-ökben jó, de hogy levél elolvasás után. MEllesleg amit Te irtál Alage, nem is értem az összefüggést. Más kiröhögte, és te elolvasod és máris tevagy a gonosz. Hacsak nem a bohóc írta...
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
BR1koo

BR1koo


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : Most épp gép előtt

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyHétf. Márc. 24, 2008 10:57 pm

Teljesen zagyvaság az egész, de az ember mégis belegondol és épp ezért parás. Nyugodt hangnemben egy gyönyörű szép fotó mellett elmagyarázza, hogy meg fogsz halni. Hát menjen melegebb éghajlatra, rám is rám hozta a szívbajt..
Vissza az elejére Go down
http://www.brrajzok.blog.hu
Drake




Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 24.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyHétf. Márc. 24, 2008 9:09 pm

Gyűlölöm az ilyen körüzentetket, de néha csodálkozom az írók kreativitásán.

http://www.snopes.com/horrors/ghosts/bedghost.asp

Ez itt például sokkal meggyőzőbb és tényleg frászt hozhat egy pár emberre, akik nem tudják, hogy a kép egy filmből van kivágva. Ettől függetlenül mind hülyeség és csak arra jó, hogy idegesítsenek másokat.

Üdv,
Drake
Vissza az elejére Go down
http://magicblog.freeblog.hu
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények EmptyHétf. Márc. 24, 2008 6:57 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kitalált lények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitalált lények   Kitalált lények Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kitalált lények
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Paranormális jelenségek-
Ugrás: