Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Képek, Felvételek paranormális dolgokról

Go down 
+5
MatT
Oti
Denatros
embertervez
Alage
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 6:28 pm



A hozzászólást Alage összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 6:17 pm

Ezekben az az érdekes, hogy az embernél mindig van fényképező... De a nagyon szép képek! És látszik hogy van magyarországi!

EDIT: Akkor sok sikert Alage!
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 5:42 pm



A hozzászólást Alage összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
MatT




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 15.

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptySzomb. Márc. 15, 2008 10:18 am

Ez tetszik!
Viszont tényleg oda kéne menni és megnézzni vagyunk vagy 7-en akkor mit árthat? Max 1-künket megöli xD
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptyPént. Márc. 14, 2008 8:10 pm

Hát azért nem mindennapi látvány egy süveges törpe kripli. Én speciel az élethű porcelánbabáktól félek, mindig olyan mintha követnének a tekintetükkel brrrrr. csöndes
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptyPént. Márc. 14, 2008 8:05 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptyPént. Márc. 14, 2008 8:01 pm

Kivéve ha pont így állnak hozzá mint te, és akkor arra gondolnak, hogy ő is arra gondol amire te gondolsz, (ez elég bonyolult lett), tehát valójában elképzelhető hamár azt hiszik hogy nem evilági lény, nyilván van valamilyen képessége ami összefosat kapásból. :santa:
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptyPént. Márc. 14, 2008 7:59 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Oti




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 14.

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: ---   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptyPént. Márc. 14, 2008 7:35 pm

Érdekes...nekem inkább mókádnak tűnik minthogy ilyesztőnek...kiváncsi vagyok én is hogy mi az és hogy az alacsonyon kivül még hogy néz ki
Vissza az elejére Go down
Denatros




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 13.

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 10:45 pm

Igen, ezt én is olvastam és nagyot nevettem hogy 35 ezer ember megilyedt, egy olyan lénytől ami még talán az 1 métert se éri el, nem hiszem el hogy az az 5-6 ifjú aki véletlenül felvette nem mert odamenni hozzá, ha gáz van csak eltapossák vagy valami de jó sztori kíváncsi vagyok hogy mi is az hogy is néz ki Marha boldog
Vissza az elejére Go down
embertervez
Admin
embertervez


Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.
Tartózkodási hely : Valahol Európában...

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 9:54 pm

Légyszíves próbálj meg írni a topicba! Lehet hogy elállítottam valamit
Vissza az elejére Go down
https://paranorm.hooxs.com
Alage
Admin



Hozzászólások száma : 35
Csatlakozás ideje : 2008. Mar. 12.

Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 9:51 pm



A hozzászólást Alage összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 02, 2008 3:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Képek, Felvételek paranormális dolgokról   Képek, Felvételek paranormális dolgokról - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Képek, Felvételek paranormális dolgokról
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» UFOk - Undefined Flying Object

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Paranormális jelenségek-
Ugrás: